הלבנת שיניים | ד"ר בריימן
 
HE / RU

072-33-80-115

דוא"ל: Dr.Brayman@gmail.com כתובת: ראשון לציון, רח קידוש השם 1

המרפאה:

הלבנת שיניים

מתי אנו עשויים להזדקק להלבנת שיניים? והשאלה הנוספת היא- האם השיניים שלנו באמת ממש לבנות? בדרך כלל צבע השיניים נע בין לבן לצהבהב במגוון גווני ביניים. צבען של השיניים מושפע מגוון האמייל המהווה את השכבה החיצונית של השן והוא שקוף למחצה, ודרכו משתקף גוון הדנטין המהווה את השכבה האמצעית של השן. השילוב ביניהם מקנה לשן את צבעה. אז מתי באמת הלבנת שיניים נעשית רלוונטית?

מובן שקודם כל הדבר תלוי באדם עצמו, עד כמה הוא מרוצה ממראה שיניו והאם הוא מדבר ומחייך בחופשיות. התחלתם להתבייש לחייך? מדברים עם יד על הפה? סימן שאתם זקוקים לטיפול הלבנת שיניים.

מדוע צבען של השיניים משתנה?

לשינוי בגוון השיניים סיבות רבות, החל מעישון המותיר עקבות ניקוטין כהה השוקע על השיניים, שתיה מרובה של קפה ומשקאות כהים אחרים, שימוש בתרופות מסוימות, שימוש בסוגים מסוימים של מי פה, שחיקה טבעית של השיניים ועוד. לא תמיד יהיה צורך בפעולה של הלבנת שיניים כדי להשיב להן את צבען הבהיר. במקרים רבים ניקוי טוב של השיניים בבית או במרפאה על ידי שיננית מספיקים לגמרי, במיוחד כאשר מדובר בכתמי פיגמנטציה הניתנים להסרה באמצעים מכאניים במרפאת השיניים. במקרים אחרים, בהם מאבדות השיניים את צבען הבהיר ניתן לבצע הלבנת שיניים במרפאה על ידי רופא שיניים.

הלבנת שיניים במרפאה

אם הברשה יסודית של השיניים בבית וגם ניקוי שיניים אצל השיננית לא ממש שיפרו את המצב וגם לא אובחנה בעיה אחרת בשיניים, מומלץ להחליט על טיפול הלבנת שיניים כדי להשיב את החיוך הלבן והיפה לפה. מדובר בטיפול בטוח, קל, שאינו מכאיב בשום שלב ואשר מניב תוצאות מידיות לאורך זמן.

קיימות שתי שיטות עיקריות להלבנת שיניים: הלבנה חיצונית והלבנה פנימית. ההלבנה מתבצעת באופן כימי על ידי ג'ל ייעודי אשר מחמצן את כתמי הפיגמנטציה שעל השיניים ומעלים אותם. כאשר מבצעים הלבנה חיצונית מדובר בשיניים חיות (ויטאליות), אך לאחר ששיניים עוברות טיפולי שורש ומאבדות את חיותן משתנה צבען והן הופכות לאפרפרות. במקרה כזה תתבצע הלבנת שיניים פנימית אשר תשפיע על צבע הדנטין ותבהיר את השיניים בחזרה.

במקרים קלים יותר של הכתמת שיניים חיצונית, ניתן לטפל בבית עם אותו הג'ל אך בריכוז נמוך יותר. ד"ר בריימן, רופא שיניים ותיק ומנוסה אשר מרפאתו ממוקמת בראשון לציון, ייתן לכם הנחיות מדויקות ויסייע בידכם להגיע לתוצאות מעולות. אז אם אתם זקוקים לרופא שיניים איכותי ומקצועי- ד"ר בריימן הוא התשובה עבורכם.

 


ד"ר בריימן
המרכז לרפואת שיניים מתקדמת
טלפון: 072-33-80-115
דוא"ל: Dr.Brayman@gmail.com
כתובת: ראשון לציון, רח קידוש השם 1
(פינת יהודה הלוי 45), משרד 23


ד"ר בריימן
המרכז לרפואת שיניים מתקדמת

לקביעת תור חייגו
072-33-80-115
או מלאו את הטופס הבא
ונציגנו יצור עמכם קשר בהקדם:​

ד"ר בריימן - המרכז לרפואת שיניים מתקדמת

לקביעת תור חייגו 072-33-80-115
או מלאו את הטופס הבא ונציגנו יצור עמכם קשר בהקדם:​ד"ר בריימן - המרכז לרפואת שיניים מתקדמת - טלפון: 072-33-80-115 דוא"ל: Dr.Brayman@gmail.com כתובת: ראשון לציון, רח קידוש השם 1 (פינת יהודה הלוי 45), משרד 23