טיפולי שורש | ד"ר בריימן
 
HE / RU

072-33-80-115

דוא"ל: Dr.Brayman@gmail.com כתובת: ראשון לציון, רח קידוש השם 1

המרפאה:

טיפולי שורש

אם יש טיפול שיניים אחד שמפחיד כל מטופל, זה טיפול שורש. טיפול זה רכש לעצמו שם מפחיד במהלך השנים, למרות שעם השנים גם נעשו ניסיונות שונים, חלקם אף מוצלחים, להפוך את הטיפול לקל ונוח יותר, עדיין טיפולי שורש נחשבים מפחדים עבור לא מעט אנשים. אלה אגב סובלים לא פעם מחרדה דנטאלית בעקבות טיפול זה.

טיפולי שורש
בשביל להבין את מקור הפחד, צריך להבין תחילה מתי עושים טיפולי שורש. טיפולי שורש מתבצעים כאשר העששת בשן עברה את הזגוגית ואת שכבת הדנטין והגיעה אל שורש השן, אל הרקמה הפנימית שלה, שם יש דם ועצבים. במקרה כזה השורש חשוף לזיהום. במצב כזה אין ברירה אלא לבצע טיפול שורש (מכאן גם לקחו את הביטוי לעולמות אחרים בהם היה צורך לבצע טיפולים לעומק). בעבר, אגב, לא היה נהוג לבצע טיפול שורש אלא היו עוקרים את השן, פעולה כירורגית לא פחות כואבת והרבה יותר בעייתית מאחר ואחרי העקירה יש צורך לבצע השתלה של שן חדש במקום. כיום אפשר לבצע טיפול שורש,כאשר אם לא מבצעים את הטיפול, אז מה שקורה שמוך השן, קרי השורש, מתמלא חיידקים ונוצר זיהום קשה אשר מוביל גם לתחושת כאב וגם עלול להגיע עד לעצם של השן.

טיפול שורש מתבצע במספר מהלכים, כאשר כל הטיפול מתבצע תחת הרדמה מקומית, חשוב להבהיר שטיפולים קטנים ניתן לבצע אותם גם בלי הרדמה. בתחילת הטיפול פותחים את השן ומסלקים ממנה את העששת, לאחר מכן מסלקים רקמות נגועות ומנקים את תועלת השורש ולבסוף ממלאים את השן בחומר סתימה שמונע חדירה של חיידקים ואז מבצעים סתימה. לפעמים מכניסים פנימה בורג ועליו שמים כתר בשביל לחזק את השן ולמנוע כניסה מחודשת של עששת ובעקבות כך של חיידקים אל תוך השן.

הטיפול נמשך לעיתים מספר מפגשים כאשר לעיתים אין ברירה אל לבצע גם חידוש טיפול שורש, זאת במידה ומתברר שהטיפול המקורי לא מספיק. בחידוש טיפול שורש מתבצע חלק מסוים של הטיפול אך בצורה הרבה פחות כואבת ויותר מבוקרת.

לסיום, אם אתם צריכים לבצע טיפולי שורש בראשון לציון אתם מוזמנים לפנות ד"ר בריימן מתמחה טיפולי שורש לילדים ולמבוגרים. אתם מוזמנים לפנות אליו עוד היום ולקבל הצעת מחיר לטיפול ייחודי ומהיר תוך זמן קצר. ד"ר בריימן ישמח לעמוד לרשותכם בכל עת. צרו עמו קשר עוד היום.
 
 


ד"ר בריימן
המרכז לרפואת שיניים מתקדמת
טלפון: 072-33-80-115
דוא"ל: Dr.Brayman@gmail.com
כתובת: ראשון לציון, רח קידוש השם 1
(פינת יהודה הלוי 45), משרד 23


ד"ר בריימן
המרכז לרפואת שיניים מתקדמת

לקביעת תור חייגו
072-33-80-115
או מלאו את הטופס הבא
ונציגנו יצור עמכם קשר בהקדם:​

ד"ר בריימן - המרכז לרפואת שיניים מתקדמת

לקביעת תור חייגו 072-33-80-115
או מלאו את הטופס הבא ונציגנו יצור עמכם קשר בהקדם:​ד"ר בריימן - המרכז לרפואת שיניים מתקדמת - טלפון: 072-33-80-115 דוא"ל: Dr.Brayman@gmail.com כתובת: ראשון לציון, רח קידוש השם 1 (פינת יהודה הלוי 45), משרד 23