טיפולי שיניים אסתטיים | ד"ר בריימן
 
HE / RU

072-33-80-115

דוא"ל: Dr.Brayman@gmail.com כתובת: ראשון לציון, רח קידוש השם 1

המרפאה:

טיפולי שיניים אסתטיים

בעבר מרבית טיפולי השיניים שבוצעו נבעו מהצורך לתקן את השיניים מסיבות שונות, בגלל בעיקר עששת או דלקות שונות שהופיעו וגרמו נזקים בשיניים ובחניכיים. עם הזמן וביתר שאת בשנים האחרונות אנחנו רואים יותר ויותר הצעות לטיפולי שיניים אסתטיים.

טיפולי שיניים אסתטיים
טיפולי שיניים אסתטיים מטרתם לשפר את מראה השיניים והלסתות, מתוך הכרה שהשיניים יכולות לתפקד כפי שהן ויש סיכוי שגם בעתיד הן יתפקדו בצורה רגילה, אך על מנת לשמור על מראה יפה ומעוצב של השיניים ושל הפה, אזי שאין ברירה אלא לעבור טיפולי שיניים אסתטיים כמה שיותר מהר וכמובן אצל רופא שמתמחה בכך.

רפואת שיניים אסתטית היא תחום מקיף ונרחב, שחלקו הגדול מתקשר באופן ישיר עם טיפולי שיניים רגילים. כל רופא שיניים מתמחה באופן שגרתי במגוון טיפולי שיניים אסתטיים, למשל השתלות, כתרים, הלבנות, אך ישנם חלקים שקשורים לרפואת שיניים אסתטית שיש להתמחות בהם בנפרד, במסגרות התמחויות מחוץ ללימודי רפואת שיניים הרגילים.

מי שמחפש כיום רופא שיניים שמתמחה בטיפולי שיניים אסתטיים לא יתקשה למצוא. ברשת האינטרנט אפשר למצוא לא מעט רופאים לטיפול שיניים בראשון לציון ובכל מקום אחר, טיפולים אסתטיים שמיועדים לשפר את מראה השיניים, כולל טיפולי יישור שיניים, הלבנת שיניים, השחזה שלהן, סגירת מרווחים ועוד. כל הטיפולים הנ"ל יכולים להתבצע בגילאים שונים על פי תנאים שונים.

לפי שמחליטים לעבור טיפולי שיניים אסתטיים, מומלץ לגשת אל רופא אשר יבחן את מצב השיניים ויציג תוכנית טיפול. התוכנית אמורה לכלול לוח זמנים ומה בדיוק ייעשה במהלך הטיפול. המלצתנו היא לקרוא באינטרנט אודות הטיפול ולבחון האם באמת יש צורך בכך, במידה וכן אז מומלץ להתקדם עם הטיפול עד השלמתו. במקרים מסוימים, למשל הלבנת שיניים, יהיה צורך לחזור על הטיפול בעתיד על מנת לשמור על שיניים לבנות, בחלק מהמקרים יהיה צורך להקפיד על הוראות הרופא אחרי הטיפול על מנת שתוצאותיו לא ייהרסו. חשוב מאוד שישנם טיפולי שיניים שעלולים לגבות מספר ימי החלמה אחרי הטיפול, ויש להתכונן לכך.

אם הינכם מחפשים רופא לטיפול שיניים בראשון לציון ובפרט טיפולי שיניים אסתטיים, אתם מוזמנים לפנות אל ד"ר בריימן אשר מתמחה בטיפולים מסוג זה. אצל ד"ר בריימן תוכלו לקבל תוכניות טיפול ייחודיות והצעות מחיר אטרקטיביות לכל טיפול. ד"ר בריימן הינו רופא מנוסה ומקצועי אשר מתמחה במגוון טיפולי שיניים מסוגים שונים ותחת ידיו עברו עד היום אלפי מטופלים מרוצים.
 
 


ד"ר בריימן
המרכז לרפואת שיניים מתקדמת
טלפון: 072-33-80-115
דוא"ל: Dr.Brayman@gmail.com
כתובת: ראשון לציון, רח קידוש השם 1
(פינת יהודה הלוי 45), משרד 23


ד"ר בריימן
המרכז לרפואת שיניים מתקדמת

לקביעת תור חייגו
072-33-80-115
או מלאו את הטופס הבא
ונציגנו יצור עמכם קשר בהקדם:​

ד"ר בריימן - המרכז לרפואת שיניים מתקדמת

לקביעת תור חייגו 072-33-80-115
או מלאו את הטופס הבא ונציגנו יצור עמכם קשר בהקדם:​ד"ר בריימן - המרכז לרפואת שיניים מתקדמת - טלפון: 072-33-80-115 דוא"ל: Dr.Brayman@gmail.com כתובת: ראשון לציון, רח קידוש השם 1 (פינת יהודה הלוי 45), משרד 23