ציפוי חרסינה | ד"ר בריימן
 
HE / RU

072-33-80-115

דוא"ל: Dr.Brayman@gmail.com כתובת: ראשון לציון, רח קידוש השם 1

המרפאה:

ציפוי חרסינה

אל מול טיפולי הלבנת שיניים, ישנם רופאים שממליצים על טיפולי ציפוי חרסינה, מדובר בטיפול שמטרתו במקום להלבין את השיניים עם חומר מסוים, פשוט לסתום אותם עם ציפוי ייחודי שמעניק לשיניים מראה לבן ומבריק.

יתרונו של ציפוי שיניים הוא כך שהוא מאוד עמיד וחזק וניתן לדחוס בצורה פשוטה. העמידות והחוזק של הציפוי הם גבוהים מספיק בשביל לצפות בהם שיניים קדמיות. מאחר ואלו השיניים שרואים בכל פעם כשאנחנו מחיכיים, אז נעדיף לצפות אותן ולא נמהר לצפות שיניים אחרות שיניים אחוריות, טוחנות. חשוב שהציפוי יהיה חזק מאחר ואנחנו לועסים עם השיניים ואנחנו צריכים לוודא שהן יחזיקו מעמד. בנוסף אנחנו צריכים שהציפוי ייראה בדיוק כמו שן טבעית, כולל הברק הייחודי שלהה.

בין הלבנת שיניים לציפויי חרסינה לשיניים, ההמלצה היא להשתמש בציפוי מאחר והוא חומר הרבה יותר טוב ונוח לשימוש, ניתן לסגור עמו מרווחים בשיניים, וכן להיעזר בו במידה וחלק מהשן נשברה. כלומר שיפור מראה השן לא נובע רק מהעובדה שהיא חלקה וטבעית אלא הציפוי גם מתקן שיניים הרוסות מהיבטים אחרים.

ציפוי חרסינה
בדומה להלבנת שיניים, טיפול התקנת ציפוי חרסינה לשן הוא טיפול מאוד פשוט שלוקח מעט מאוד זמן, הוא לא דורש טיפול פולשני וניתן לחזור לשגרה מיד בסיום הטיפול. כמו כן הטיפול מתבצע אצל רופא שיניים במרפאה תוך זמן קצר, ועלותו יחסית זולה. יתרון נוסף של ציפוי חרסינה לשיניים שהוא נשמר זמן רב, כל מה שצריך לעשות זה לדאוג שהשיניים יהיו מצוחצחות ונקיות כיאה לשיניים שזה עתה זכו לציפוי אשר מבריק את המראה שלהן. חשוב להבהיר שציפוי לא יספוג כתמי מזון ושתייה ולכן גם הצבע המבריק שעל גבי הציפוי נשמר. בעת תהליך הטיפול וכן אחריו לא צפויות תופעות לוואי ועל כן הטיפול עובר בצורה מהירה ונוחה.

על מנת ליהנות מציפויי חרסינה לשיניים ברמה איכותית יש לפנות אל רופא שיניים שמתמחה בטיפול זה. לשם כך אנחנו רוצים להמליץ לכם על ד"ר בריימן בראשון לציון. ד"ר בריימן מתמחה בהתקנת ציפוי חרסינה לשיניים, זאת אחרי תהליך אבחון מהיר, וטיפול ייחודי בשיניים. אתם מוזמנים ליצור קשר עם ד"ר בריימן והוא ישמח לבדוק את מצב השיניים שלכם, לקבוע עבורכם תוכנית טיפול ולהציג בפניכם הצעת מחיר אטרקטיבית לטיפול.
 
 


ד"ר בריימן
המרכז לרפואת שיניים מתקדמת
טלפון: 072-33-80-115
דוא"ל: Dr.Brayman@gmail.com
כתובת: ראשון לציון, רח קידוש השם 1
(פינת יהודה הלוי 45), משרד 23


ד"ר בריימן
המרכז לרפואת שיניים מתקדמת

לקביעת תור חייגו
072-33-80-115
או מלאו את הטופס הבא
ונציגנו יצור עמכם קשר בהקדם:​

ד"ר בריימן - המרכז לרפואת שיניים מתקדמת

לקביעת תור חייגו 072-33-80-115
או מלאו את הטופס הבא ונציגנו יצור עמכם קשר בהקדם:​ד"ר בריימן - המרכז לרפואת שיניים מתקדמת - טלפון: 072-33-80-115 דוא"ל: Dr.Brayman@gmail.com כתובת: ראשון לציון, רח קידוש השם 1 (פינת יהודה הלוי 45), משרד 23